KARAYOLU TAŞIMALARI

Автор: admin
Категория:
359

KARAYOLU TAŞIMALARIOtomobil taşımacılığı ile yüklerin taşınması

Yüklerin uluslararası otomobil taşımacılığı - "QINGSU" MMC 10 yıldan fazla bu taşıma üzere uzmanlaşmıştır. Bu süre içinde yüklerin istenilen çeşitlerinin ulaştırılmasının kurala uygun şemaları bizim tarafımızdan hazırlanmıştır: hassas eşyalar veya hayvanlar, gerekli sıcaklık ortamı, FCMG veya ekipman malları, tam veya derlenmiş yükler.

"QINGSU" MMC "Kapıdan kapıya kadar" otomobil ulaşımı ile yüklerin taşınmasına göre tam hizmet kompleksinin organizasyonunu üstlenir ve tek "penceredir"ki, müşteri kesinlikle itibar edebilir. Müşteriler tam emin olabilir ki, hava koşullarından, ulaşım gidişatından bağımsız olarak, yükler zamanında ulaştırılacaktır.

Çin'den otomobil taşımacılığı ile Rusya ve BDT-den yüklerin uluslararası taşımaları:

Fiyatın optimizasyonu ve yükün hızlı teslimatı için Çin'den RF ve BDT-e özel lojistik terminalımızda kross-dokinqa (çapraz bağlama) prosedurundan veya ortak barajlardan kullanıyoruz.

İki farklı makinelerin doğrudan teslimat ve yerleştirilmesine izni olmaması zamanlarında, örneğin, bu Çin'den Asya ve Rusya taşıyıcıları aracılığıyla, yüklerinizin ithal edilmesi en etkili yöntemdir.